БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Мистецтво відчувати: фешн-інфлюенсерка Анна Погрібняк у спільному self-care проєкті Anywell x VISH

Мистецтво відчувати: фешн-інфлюенсерка Анна Погрібняк у спільному self-care проєкті Anywell x VISH

Anywell та VISH, slow fashion concept brand, розпочинають спільний self-care проєкт «Мистецтво відчувати». Мета цього проєкту — запустити марафон прояву любові та турботи до себе. Нагадати, що якісний відпочинок та подарунки без нагоди — надважлива складова кайфу від життя, навіть тоді, коли це здається зовсім недоречним.

Щопонеділка в рамках цього проєкту ми публікуватимемо інтерв’ю з героїнями, які нас надихають, і ділитимемося їхніми порадами, як навчитися бачити красу, та дізнаватимемося про те, що їм дарує відчуття задоволення від життя. Наша перша гостя — фешн-інфлюенсерка Анна Погрібняк.


Деталі або ритуали, які формують ваш день, які вони?

Мабуть, буде максимально банальна відповідь, але чим дорослішим стаєш, тим більше цінуєш такі штуки, як збалансоване харчування, слідкувати за кількістю випитої води, займатися спортом, прислухатися до свого організму, давати відпочивати й робити звичну бʼюті-рутину. Як би не хотілось інколи поринути з головою в роботу, без них довго не протягнеш.


Рецепт, як зізнатися собі в любові до себе, яким ви поділилися б з подружками?

Для мене найкращий подарунок собі — це поставити справи на паузу й нічого не робити, не відповідати в чатах, коли відчуваєш, що починаєш вигорати. Такі моменти дуже допомагають перевести подих. Усім раджу.


Як за допомогою стилю ви транслюєте любов до себе?

Для мене зручність на першому місці, якщо почуваєшся некомфортно в наймоднішій речі сезону, — знаю, що це точно не моє.


Якби вам потрібно було проявити турботу до своїх близьких, що б і для кого ви обрали й чому?

Ось з останнього — окрім основного подарунка мамі на день народження, відвела її до косметолога. Знаєте, як інколи це буває в наших мам — коли все життя ти весь у роботі, опікаєш усіх навколо, а на себе часу завжди бракує. Мені здається, дуже класно дарувати близьким такі моменти «для себе»: косметолог, масаж, оновлений колір волосся чи нова зачіска.


Як показати свою любов до життя та світу?

Найкращий спосіб показати любов — дійсно любити те життя і все навколо. А це напряму залежить від нашого стану всередині, тому selfcare — наше все 🙂


Ваша порада, як навчитися бачити прекрасне?

Я зрозуміла, що взагалі повернута на красі, мені важливо, щоб усе навколо мене було гарним. Тому я багато років роботи вклала в те, щоб досягти моменту, де все, що мене оточує в моєму житті, буде мені подобатись. А коли будуєш навколо себе естетику, формується смак, надивленість. Я знаю людей, для кого це неважливо, і вони отримують ці емоції від чогось іншого, й це теж ок. Просто в мене так 🙂


Wellness-бліц

Guilty pleasure, від якого не можете відмовитись?

Haribo, особливо якісь черв‘ячки в кислій посипці. Це все-е-е-е 😁

Коли мені потрібно розслабитися, я…

Починаю глибоко дихати! Усе ще вчусь це робити, але це єдине, що швидко працює.

Що вас надихає і де ловите натхнення?

Історія моди, гарні інтер’єри, цікаві елементи одягу на щодень і фільми, де все це поєднується. Спадає на думку український фільм «Гуцулка Ксеня», а також «Одного разу в Голлівуді» й «Дім Гуччі».

Я щаслива, коли…

Встигла закрити всі проєкти й ще лишився час відпочити та знайти час для себе 🥰

Пропонуємо і вам приєднатися до нашої ініціативи та розказати про те, як ви турбуєтеся про свій стан та настрій, про те, що дарує вам відчуття щастя.
Відмічай @vish.knitwear та @anywell у своїх сторіз та заряджай приєднуватися інших!

Сообщение Мистецтво відчувати: фешн-інфлюенсерка Анна Погрібняк у спільному self-care проєкті Anywell x VISH появились сначала на Anywell.


Read the original article