БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН

За словами нейробіолога: які парфуми допоможуть знизити тривожність чи стати впевненішим

Певні аромати здатні впливати на наш стан. Дослідження показують, що на 75% емоцій, які ми відчуваємо щодня, впливає запах. А ще в нас у 100 разів більше шансів згадати якийсь запах, ніж те, що ми бачили, чули або чого торкалися.

За словами нейробіолога Патріка Портера, обираючи певний запах, ми можемо вплинути на свій настрій і навіть відчуття себе. Стати впевненішими, знизити стрес чи забути про втому.

Від стресу

Якщо ви відчуваєте стрес і хочете заспокоїтися, Портер рекомендує обирати парфуми з нотами лаванди, бергамоту, лемонграсу і неролі. Лаванда діє на частину мозку, яка контролює наші емоції та спогади, і пускає в хід гормони, які допомагають регулювати серцебиття і кров’яний тиск.

Щоб підняти впевненість у собі

Попереду важливий день? Портер рекомендує обрати парфум із нотами кедра, бергамота, фенхелю, сосни та цитрусових. Ці аромати допомагають підвищити впевненість у собі й самооцінку. Солодкі ноти бергамота також бадьорять і покращують настрій.

Для настрою

Якщо ви хочете підняти настрій, Портер рекомендує сандал та іланг-іланг.

Якщо відчуваєте втому

А якщо вам потрібен швидкий приплив уваги й енергії, нейробіолог радить парфум з ароматом ладану і шавлії.

Сообщение За словами нейробіолога: які парфуми допоможуть знизити тривожність чи стати впевненішим появились сначала на Anywell.


Read the original article