БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
i am u are — у США розпочинає свою діяльність івент і платформа, які присвячені українській креативній економіці

i am u are — у США розпочинає свою діяльність івент і платформа, які присвячені українській креативній економіці

i am u are — це масштабний проєкт про креативну економіку України, головна мета якого — презентація сучасної країни та її креативної економіки під час триденного заходу в Нью-Йорку 24-26 березня 2023 року.


Платформа та захід  напряму підтримують понад 100 брендів та розвивають інвестиційну привабливість України, щоб забезпечити загальне зростання економіки, а також підтримати креативну економіку, яка тримає тил, і є рушієм розвитку ідей і технологій. Захід відбудеться у форматі виставки з креативною архітектурною концепцією та вибіркою українських брендів і компаній. Організаторами події є Анна Пагава та комунікаційна агенція GOGŌLA, а також Христина Скрипка, експертка у сфері гостинності.

«Із самого початку війни, моєю мрією було зробити захід, який відповідатиме рівню сучасної України та презентуватиме її креативну економіку. Багато фактів про Україну є різними проявами так званої шароварщини — надто спрощеного й досить поверхневого сприйняття української культури. Іноземна аудиторія часто з подивом для себе виявляє, що, Україна — не тільки країна з глибоким історичним корінням, але і прогресивна та сучасна держава, яка має неймовірні технологічні, фешн та лайфстайл бренди. Це те, що ми хотіли б підкреслити, і причина, чому я ініціювала створення цього проєкту», — ділиться Анна Пагава, засновниця GOGŌLA.

До команди проєкту долучилися: Маша Рева — креативна директорка, кураторка фотовиставки, Іван Грабко — візуальний і дизайн-директор, концепт-креатор; Надія Шаповал — креативний керівник та куратор відділу етнології. За розробку та втілення архітектурної концепції для обох локацій i am u are відповідає ФОРМА — київське архітектурне бюро, засноване Олексієм Петровим та Іриною Мірошниковою. Частина прибутку проєкту буде передана UNITED24, а головним charity-партнером стала платформа donut.


У рамках проєкту будуть реалізовані: ярмарок, виставка, презентації стартапів. Івент має стати місцем, де найвидатніші українці зможуть представити свої проєкти, налагодити співпрацю та вийти на діалог з американською спільнотою та інвесторами. Подія відбудеться у Skylight at Essex Crossing, розташованому в центрі Нижнього Іст-Сайду, — району з понад сторічною історією, що втілює автентичність Нью-Йорку і де народжуються світові модні, культурні та кулінарні тренди.

«Рік тому ми опинилися в пастці історії, але ніколи не припиняли творити історію для себе. Невдовзі ми зрозуміли, що маємо так багато чого дати. Для кожного з нас дім — Україна. Прекрасне місце, де ми виросли такими людьми, якими є сьогодні. Ми хочемо поділитися світом нашого дому, яким є Україна. Ми хочемо, щоб світ пам’ятав, що Україна захищає цінності, на яких будувалася сучасність — свободу, ідеї та демократію, а також, що війна не закінчилася», — доповнює Крістіна Скрипка.

Учасники будуть представлені в різних категоріях: fashion, книги, кераміка, технології, product design, етнографія та інше. Серед виробів улюблені всіма: IENKI IENKI, BETTER, Anton Belinskiy, KSENIASCHNAIDER, PASKAL, Masha Popova, Anna October, JUL, BEVZA, Nomis Jewelry, LUTIKI, GUNIA project, TRIP:TYCH, Guzema Fine Jewelry, а також інші. Особливої ​​уваги заслуговує відділ етнографії, до якого долучилися унікальні майстри з найвіддаленіших куточків України: Музей Івана Гончара, Carpathian Cult, ShchukaRyba, Viltse, Lashko family, Old Khata Project, Bubny in Ukraine, Petrichuk Bohdan, Hutsul Authentica та багато інших учасників, які підтримують та відроджують старовинні українські артизанальні техніки.


Маша Рева презентує фотовиставку, на якій будуть представлені роботи Данила Котляра, Христини Подобєд, Євгена Волкова, Віктора Бакіна та інших. А Надія Шаповал представить митців із традиційною українською керамікою, аксесуарами, дизайном, крафтом та деревом. Другою локацією проведення заходу став Український музей у Нью-Йорку. Під час pop-up в музеї буде представлена добірка речей від дизайнерів ювелірних прикрас, одягу та предметів інтер’єру, які поєднують мову традицій і сучасності.


Також на i am u are будуть представлені технологічні проєкти Esper Bionics, DRESSX, Respeecher, оbimy, Ajax Systems, Reface, Effa та інші.

Сообщение i am u are — у США розпочинає свою діяльність івент і платформа, які присвячені українській креативній економіці появились сначала на Anywell.


Read the original article