БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН

Про нас

Про нас

Чи бувало у тебе так, що немає сил та настрою, не знаєш, де знайти натхнення? Немає сил на спорт, а коли вони є — не знаєш, який спорт твій? Або де взяти продукти для правильного харчування? Чи до кого піти на процедури, і на які саме? А як навести лад серед мільйона баночок? Чи як обрати ті самі, що додаватимуть сяйва та здоров’я шкірі? `

Марія Кауфман
засновниця Anywell

У мене все це було. Я довгі роки ставила собі ці питання і, знайшовши відповіді, створила Anywell.

Anywell — це wellness Disneyland, де можна знайти статті на будь-яку тему зі світу велнес чи б‘юті; товари, серед яких є не лише ексклюзивні бренди, а й харчові добавки, різні гаджети та пляшечки, щоб не забувати контролювати рівень води. А також велнес-простір у найголовнішому department store Києва — ЦУМі, куди можна забігти на косметологічні процедури, масажі та догляди, навіть на 30 хвилин, якщо тобі бракує часу для повноцінного релаксу на півтори години. До того ж там ти можеш придбати все необхідне для твого особливого домашнього догляду.

Ми — твій велнес-друг, який вже перепробував триста дієт, був на всіх можливих тренуваннях, приготував і вивчив мільйон рецептів, падав і знов підіймався, викидав усі баночки і купував нові, а ще знайшов для тебе найкрутіших косметологів у світі. І найголовніше, ми тут для того, аби допомогти тобі знайти баланс, почути своє тіло та досягнути бажаного успіху.

Наша місія — робити життя кращим, підіймати настрій, допомагати, коли та як ми можемо, знаходити та вивчати нове і завжди ділитися цим із тобою.

Тому далі вирушаємо разом у цю захопливу велнес-пригоду!

Дякую, що ти з нами!