БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН

Доставка та оплата

Оплата

У нас є два варіанти оплати, щоби ви могли обрати для себе найзручніший.

1. Оплата під час отримання замовлення. Ви можете сплатити за замовлення готівкою або банківською карткою у відділенні пошти або отримати замовлення у курʼєра, сплативши готівкою (у цьому випадку рекомендуємо підготувати заздалегідь потрібну суму, оскільки кур’єр не завжди може мати решту).

Будьте уважні, якщо ви обираєте формат розрахунку у відділенні, то «Нова пошта» може зняти комісію за післяплату в розмірі 2 % від загальної вартості замовлення.

2. Оплата банківською карткою під час замовлення на сайті. Ви можете сплатити замовлення банківською карткою Visa або MasterCard — усі платежі безпечні та мають кілька ступенів захисту, відповідно до вимог міжнародних платіжних систем.

Доставлення

Ми доставимо ваше замовлення кур’єрською службою «Нова пошта» в зручний для вас спосіб отримання: адресно кур’єром чи в найближче поштове відділення.

Під час отримання замовлення вам необхідно буде пред’явити документ, що підтверджує особу. Також перевірте, чи все ціле та саме те, що ви замовляли. Ми надсилаємо всі замовлення в оригінальному пакуванні Anywell, щоб забезпечити максимальний захист товарів.

Замовлення від 1500 грн доставляются безкоштовно, до 1500 грн — за тарифами «Нової Пошти».

Якщо у вас є питання щодо доставлення — зателефонуйте нам за номером +380684344104