БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Combat Fitness: ЕБШ запустили курс інтенсивної підготовки

Combat Fitness: ЕБШ запустили курс інтенсивної підготовки

Combat Fitness by ЕБШ — курс для тих, хто готовий кинути собі виклик. Хто хоче створити сильне, функціональне та витривале тіло. Прокачати силу волі для будь-яких викликів, зокрема, участі в бойових діях.

Інтенсивна тренувальна програма від ЕБШ розроблена на основі:

  • досвіду в тренуванні цивільних та професійних спортсменів;
  • воєнного досвіду військових та спецпризначенців, що проходили функціональну підготовку в спортхабах ЕБШ;
  • нормативів морських піхотинців США.

«Я помітила, що зараз багато хлопців і дівчат переживають за свою фізичну підготовку. Усі вже чули від військових на фронті, як важливо бути у формі, бо вони мають неймовірні навантаження. Носять на собі багато кілограмів одягу, екіпірування, зброї. Тому ми з командою вирішили зробити програму тренувань для всіх, хто хоче бути впевненим у своїх силах», — розповідає Юлія Шум, головна натхненниця та співзасновниця ЕБШ.

Тривалість — 1 місяць у форматі online, ви можете тренуватися повноцінно за розробленою програмою в будь-якому залі та будь-якій точці світу. Більше деталей можете знайти на сайті хабу.


ЕБШ — перша в Україні мережа спортивних хабів, яка спеціалізується на функціональному тренінгу та бойових мистецтвах. Де працюють сертифіковані тренери найвищої кваліфікації, які проходили навчання в Україні та Європі.

Сообщение Combat Fitness: ЕБШ запустили курс інтенсивної підготовки появились сначала на Anywell.


Read the original article