БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Марія Кауфман: “Жити, вибираючи себе!”

Марія Кауфман: “Жити, вибираючи себе!”

Нещодавно спіймала себе на думці, що в усіх автобіографічних книгах автори завжди говорять про те, як сильно вони мріяли створити свій бізнес саме таким, яким він є зараз, бачили його у снах, малювали дошку бажань, візуалізували. Я всім серцем вірю, що кожен з нас будує свою реальність, і багато в чому будує її саме завдяки своїм думкам, уяві, мріям. Про дії, звичайно, не варто забувати, без них мрії та візуалізації лише прокрастинація.

І відразу я згадала себе дитиною років восьми. Я не мала ляльок, але були зошити, папки, ручки, блокноти. Я весь час щось записувала, уявляла себе керівником, такою важною, серйозною людиною. І дуже дорослою.

Сьогодні я досить дорослий керівник, але не такий важний і серйозний, як мені видавалося. Принаймні мені так хочеться вірити. І сьогодні виповнюється п’ять років Anywell. Мені хотілося б ще трішки — або й більше 🙂 — розповісти про себе, свої мрії і плани. Але краще розповім про Anywell.

Сьогодні це великий різнобічний проект, з медіа, онлайн-магазином та б’юті-баром. А п’ять років тому це було медіа, маленьке, нове, свіже, яке ще промацувало не лише ґрунт велнесу, а й медіа загалом. Мені дуже хотілося розповісти, що таке велнес. П’ять років тому було не так модно займатися спортом, не так модно стежити за своїм харчуванням, своїм внутрішнім спокоєм, внутрішнім балансом. Мені хотілося показати, що велнес — це не страшно, це не рамки, через які не видно життя, це крила за спиною, які дозволяють побачити інше, якісніше життя. Велнес — це однозначно робота. Непроста, щоденна. Велнес — це сталість. Це вибір. На користь себе, свого майбутнього. Велнес — це можливість подивитися в майбутнє і запобігти якимсь наслідкам. Велнес — це спосіб життя і точно не панацея від усіх хвороб та всіх бід.

Мені хотілося показати різноманітність велнесу та повноту життя з ним. Хотілося, щоб кожен бачив можливості не лише тіла, а й мозку, уяви, мислення. Практично як автори автобіографічних книг показати, що все в голові, і все можливо.

Після медіа світ побачив онлайн-магазин. 15 абсолютно невідомих в Україні б’юті-брендів, які ми тремтячими руками завантажували на сайт, вірячи, що вони будуть вашими помічниками на шляху до велнесу. Кількість брендів збільшувалася — для всіх частин тіла, всіх частин організму. І збільшувався ваш інтерес.

Після був ковід, здоров’я ставало важливішим. Інтерес до велнесу зростав, і зростав Anywell. Запустився Anywell Facial Bar. Тут тремтіли і ручки, і ніжки перед відкриттям і в день відкриття. 22 неінвазивні процедури, спрямовані на здоров’я та сяйво шкіри. 84 полиці, наповнені різними бьюті- та велнес-товарами. 5 крісел. 3 апарати, 6 гаджетів. Усе для того, щоб бачити ваші щасливі радісні обличчя та показати, що здорова і сяюча шкіра можлива без болю та сліз (які багато років проливала я на кушетці d косметолога).

Скажу вам чесно, мені велнес вдається не завжди. Я не завжди живу чисто, не завжди вибираю найкращу для себе їжу, не завжди тренуюсь, іноді я страшенно лінуюсь. Не завжди змиваю макіяж й іноді сама перед дзеркалом видавлюю прищі. Але за ці п’ять років я зрозуміла, що це і є велнес. Жити не завжди правильно, але жити, не зраджуючи душі й тілу. Жити, вибираючи себе. Жити на радість. Насолоджуватися. Радіти. Вчитися цьому. Кожен день. І ніколи не здаватися.

Завжди вибирайте себе. Вибирайте той голос усередині вас, який вас ніколи не обманює. Найчастіше він звучить дуже тихо. Але він завжди звучить.

А ми всією командою будемо поряд, щоб вас підтримати. Ваш вибір щодня. Навіть якщо це залізти під ковдру з банкою морозива і дивитися «Щоденник Бріджит Джонс» або «Пліткарку». Разом набагато веселіше не лише дізнаватися нове та йти вперед, покращуючи життя, а й робити помилки.


І найголовніше, дякую вам за вашу довіру, за вашу підтримку та любов. Без вас це все завжди залишилося б лише мрією.

Сообщение Марія Кауфман: “Жити, вибираючи себе!” появились сначала на Anywell.


Read the original article