БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН

Маркет у саду: як пройшли вихідні Anywell з Cafe Маркó

Поєднання весни, краси і благодійності — саме таким був «Маркет у саду» від Cafe Маркó. Два дні гості закладу насолоджувалися неймовірною атмосферою із коктейлями та музикою, обирали для себе і своїх близьких приємні подарунки та донатили на допомогу нашим захисникам та захисницям.


Ми в Anywell спеціально для маркету зібрали найтоповіші позиції від українських брендів: sense education, dott, CRUMB, INRO, Inside, Moon&Rune та Perla Helsa.

«Маркет у саду» — це люди та атмосфера. Скільки було гарних та усміхнених людей, які пишаються та користуються брендами українського виробництва!  Це були насичені два дні з новими знайомствами та особливим вайбом», — розповідає команда Anywell.


Також на маркеті реалізували благодійну ініціативу з брендом Wyborowa — частину грошей від продажів та всі виручені кошти з продажу коктейлю «Ластівка» передали на мегазбір для дівочої волонтерської організації «Цвіт», спрямованої на допомогу українським військовим.

«Вихідні в Маркó видалися такими пахучими, смачними й любовно наповненими, що аж не хочеться їх відпускати! Дякуємо нашим партнерам за те, що виткали з променів та сенсів цей настрій разом з нами», — поділилися представники бренду.

На «Маркет у саду» можна було познайомитися із прикрасами зі змістом від «Цвіте терен». Lavla представили планери, шопери та інші бестселери бренду, які чудово доповнять lifestyle кожного. Квітковий корнер від Flora contora дарував неймовірну атмосферу, а Lavender радував пахощами та цікавими штучками. Окрім брендів на гостей також чекав dj-сет від Hunt The Unknown.

Сообщение Маркет у саду: як пройшли вихідні Anywell з Cafe Маркó появились сначала на Anywell.


Read the original article