БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Нові герої відеопроєкту «МОЇ» від Guzema Fine Jewelry — Гамлет Зіньківський та Віра Агеєва

Нові герої відеопроєкту «МОЇ» від Guzema Fine Jewelry — Гамлет Зіньківський та Віра Агеєва

Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry продовжує масштабний проєкт «МОЇ», мета якого — популяризація української мови. Наступними героями проєкту стали Гамлет Зіньківський — художник з Харкова, відомий своїми стрит-арт роботами та ілюстраціями, і  Віра Агеєва — українська літературознавця і лауреатка Шевченківської премії і Премії Петра Могили.


«МОЇ» від Guzema — відеопроєкт, який стартував на початку 2023 року. Команда прагне надихнути глядачів спілкуватися українською, а також досліджує історію мови у суспільстві через розмови з видатними культурними, мистецькими та літературними діячами.

«МОЇ» — це також колекція прикрас: каблучки та брошки в білому і жовтому золоті, а ще сережки та кольє з діамантами. 


У нових відео Гамлет Зіньківський — український художник з Харкова, популярний завдяки легендарним стрит-арт роботам та ілюстраціям, на фоні міста ділиться своєю великою метою та мріями, розмірковує про мову, а також розповідає про важливість добрих справ через мистецтво. 


Українська літературознавиця, авторка численних публікацій з історії української модерністської літератури, біографістики, гендерних аспектів мистецтва, лауреатка Шевченківської премії та Премії Петра Могили Віра Агеєва описує ставлення до мови у родині, розмірковує про мовну толерантність, а також про «стійкість» літери «ї» та її центральне місце у назвах «Україна» та «Київ».

Сообщение Нові герої відеопроєкту «МОЇ» від Guzema Fine Jewelry — Гамлет Зіньківський та Віра Агеєва появились сначала на Anywell.


Read the original article