БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Нові релізи березня від українських брендів

Нові релізи березня від українських брендів

Саме навесні натхнення накриває із головою, адже із природою прокидається і наше бажання творити й оточувати себе прекрасним. І незважаючи на складні часи, українські бренди знов і знов демонструють приклад неймовірної сили та креативності. Саме тому ми вирішили щомісяця ділитися із вами новими цікавими релізами, колекціями та проєктами. І символічно починаємо цю рубрику із березневої підбірки.


«Моя сміливість» —  благодійний проєкт бренду LAMEL

«Моя сміливість» — унікальне поєднання сміливості кожної сучасної українки з її жіночою красою, чарівністю і ніжністю. Проєкт було створено задля нагадування, що потрібно мріяти тут і зараз попри будь-які обставини, оборонятися та боротися, розвиватися, втілювати бажання, та не відкладати на потім.

Головна мета проєкту — зібрати кошти на підтримку українок: навчати дівчат-підлітків самозахисту, боротися проти насильства та надавати психологічну допомогу молодим українкам. Кожні 10 грн з продажу бестселерів бренду LAMEL будуть перераховані у благодійний «Фонд Маша», проєкт «Смілива», завданням якого є запобігання насильству серед дівчат-підлітків.


Reflection: весняна колекція бренду german

Для бренду весна — це також про народження, тому сезон він починає з оновленим логотипом та новою колекцією одягу, присвячену темі рефлексії. 

Колекцію створили в однотонних, нейтральних кольорах з яскравими акцентними вставками. Вона наповнена базовими речами, але зі своїми дизайнерськими особливостями, серед яких необроблені краї, контрастні шви, порізані тканини.


ZHILYOVA “CHAOS THEORY” — надихаючи жінок через призму сприйняття змін

“CHAOS THEORY” є відображенням сучасної жінки, сильної та волелюбної, надихаючої та чуйної, тієї, яка не боїться прийняти власний унікальний спосіб життя і створювати прекрасне. Колекція є маніфестом метаморфоз, адже навіть маленькі зміни мають великий вплив. ZHILYOVA проводить паралель між перемінами, внутрішніми і зовнішніми, у житті кожної жінки, та значущими результатами, до яких може призвести непримітний політ метелика.

Кожен елемент колекції — це інструмент, за допомогою якого будь-яка жінка може підсилити свою індивідуальність, одночасно витримуючи кордони власного простору, спокута теплим відчуттям безпеки і комфорту.  


Нова великодня колекція GUNIA Project — це продовження роботи з канонами українського народного мистецтва

У новій великодній колекції GUNIA Project продовжує роботу з канонами народного мистецтва. Святкові об’єкти натхнені вишитими рушниками XX ст. з архівів музею Івана Гончара. Зворушливість цих артефактів з різних точок України відтворюється в кераміці GUNIA Project. Традиційно кожен виріб з колекції виготовлено та розписано вручну.


ICONS WILL BE ICONS: прикраси, завжди варті вішліста

Sa Pasé — український ювелірний бренд, створений подругами Аліною Черновою та Тетяною Ромась у 2019 році. Поєднуючи лаконічність з виразністю, прикраси бренду покликані змістити фокус уваги своїх власників всередину, на відчуття, емоції та проживання кожного моменту життя на повну.


Не обмежуйте можливості: Nomis Jewelry

Nomis Jewelry — багатофункціональний український ювелірний бренд unisex-прикрас.

Усі ювелірні вироби виготовляються індивідуально з урахуванням бачення сучасного світу, що швидко розвивається. Вони синхронізуються з навколишніми змінами й знаходять баланс між швидкою модою та позиціями, які залишаються поза часом.

Також Nomis відомий тим, що кожна позиція стане чудовим аксесуаром для чоловіків, головне — не боятися експериментувати.

Сообщение Нові релізи березня від українських брендів появились сначала на Anywell.


Read the original article