БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Секрети любові від українських блогерів та розіграш від Anywell х VISH

Секрети любові від українських блогерів та розіграш від Anywell х VISH

Щастя можна знайти навіть в найтемніші часи, якщо не забувати звертатися до світла, писала Джоан Роулінг. Тож дуже важливо вміти підтримувати і надихати себе та своє оточення навіть тоді, коли це здається недоречним. Хочемо поділитися з вами секретами від українських блогерів, що допомагають їм не втрачати любов до себе та світу. І щоб привнести ще трошки світла у ваші життя, хочемо подарувати одній чи одному з вас подарунок. 


Anywell спільно зі slow fashion концепт-брендом VISH у рамках спільного SELF-CARE PROJECT запускають конкурс турботи про себе. Його учасниками автоматично стають усі, хто зробить онлайн-замовлення на Anywellhub та (або) на VISH


Розіграш відбудеться 3 липня: зі списку всіх учасників за допомогою рандомайзера буде обрано одного переможця, який отримає футболку «Simple» від VISH та сертифікат на процедуру HEAVEN у Anywell Facial Bar.

Чим більше замовлень там і там — тим більше шансів на перемогу.

І доки ви обираєте, що саме допоможе вам проявити турботу про себе — нова маска для обличчя чи сорочка з мереживним комірцем, — ділимося порадами, які допомагають українським блогерам бачити цей світ красивим.


«Найкращий спосіб показати любов — дійсно любити життя і все навколо. А це напряму залежить від нашого стану всередині, тому selfcare — наше все 🙂»,Анна Погрібняк. 

Повне інтервʼю читайте тут


«Оточуйте себе тим, до чого ви прагнете. Люди, книги, кіно… У світі так багато натхнення. Навіть красиві горнятка зранку здатні задати тон дню. Стакан завжди наполовину повний чи пустий, отак просто. І кожного ранку треба робити цей вибір знов і знов, щоб якісно і недаремно проживати життя», — Кристина Пітерман.

Повне інтервʼю читайте тут


«Потрібно хотіти бачити красиве. Тренувати свою надивленість та бачити красиве у простих речах і людях. Постійно дивитись і тренувати око», — Юлія Лункова.

Повне інтервʼю читайте тут


«Сприймайте все, що відбувається, як таке, що для вас буде тільки на краще. Іноді в це важко повірити, але всі ситуації в житті ведуть нас до нашого кращого життя. Тож жити треба з усмішкою і вірою в серці в краще 🫶», — Ірина Синицька.

Повне інтервʼю читайте тут


«Поїхати в ліс і почути, як говорить природа. Прийняти від природи цей душ очищення. Потрапити під дощ. Змокнути. Зігрітися гарячою кавою. Спробувати посадити квіти або дерево. Висловлювати свої бажання голосом. Відчувати, що тебе чують, що ти говориш, що в тебе є голос і він важливий. Вірити собі й тому, як веде вас Всесвіт», — Катя Гайдут.

Повне інтервʼю читайте тут


«Щоб відчути любов до життя та світу, потрібно полюбити себе, адже любов до чогось йде виключно через любов до себе», — Катерина Мотрич.

Повне інтервʼю читайте тут


«Мене надихають люди. Легкі, позитивні, що роблять добрі справи. Надихають люди-герої. Я натхненно ставлюся до світу, коли бачу добро, усмішки, коли люди просто спокійно, щасливо, на повну живуть своє життя, зважаючи й поважаючи потреби інших. Мене надихає зараз волонтерський всеукраїнський рух», — Наташа Калініна.

Повне інтервʼю читайте тут

Сообщение Секрети любові від українських блогерів та розіграш від Anywell х VISH появились сначала на Anywell.


Read the original article