БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Ставай wellness-guru: Anywell запускає програму лояльності

Ставай wellness-guru: Anywell запускає програму лояльності

Мабуть, кожному з нас цікаво спостерігати за своїми досягненнями, особливо коли за кожен новий етап можна отримати різні приємні бонуси та подарунки. Тож — барабанний дріб! — зустрічай абсолютно не схожу на інші програму лояльності Anywell. 

Wellness community — це комфортний велнес-простір з кешбеком, дійсно ексклюзивними пропозиціями та приємними бонусами. І це не просто вигідні знижки, а ціла система із чотирьох рівнів, де на кожному для тебе відкриваються нові досягнення і можливості: від персональних консультацій до бʼюті-шопінгу в Англії.

І перша родзинка — ромашки

Це бонусні бали, які ти витрачаєш там, де хочеться. 

За кожну купівлю в Anywell Shop та Anywell Facial Bar ти отримуєш ромашки, де 1 ромашка = 1 гривня. Ці бали розраховуються так: кількість ромашок, які ти отримаєш від одного замовлення або візиту на послугу, — це від 2 % до 8 % від його суми, які вираховуються залежно від рівня лояльності. 

Наприклад, на рівні Wellness master ти отримаєш ромашками 6 % від суми замовлення. Тобто, якщо замовлення на 1200 грн, то після його виконання ти будеш мати 72 ромашки, які потім можеш використати на наступне замовлення в Anywell Shop або на візит на послугу в Anywell Facial Bar. 

Чим вищий рівень — тим більший відсоток кешбеку від покупок, який в майбутньому можна витратити на інші товари чи послуги.

Друге, що вирізняє програму лояльності Anywell, — wellness passport

Це твій путівник й кращий друг у світі догляду за собою. Тут будуть записуватися усі твої процедури та персональні рекомендації від косметолога, тут ти знайдеш стратегії догляду за типом шкіри, а також трекер звичок й результатів. 

І третє, найцікавіше, — wellness-рівні 

Їх усього чотири, але кожен відкриває тобі нові можливості та пропозиції. Це і подарунки на день народження й не тільки, і цікаві чеклісти, і запрошення на івенти, і доступні лекції від експертів, і сезонні пропозиції — і навіть ще більше. Одне слово, це того варте. 


Anywell wellness community вже чекає на тебе в особистому кабінеті на Anywellhub. Тож швидше переходь за посиланням й дізнавайся про усі бонуси та подарунки, які тобі доступні та які ти можеш отримати вже незабаром. 

Сообщение Ставай wellness-guru: Anywell запускає програму лояльності появились сначала на Anywell.


Read the original article