БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Ваша розмова за чашкою кави: уривок з книги «Розмова із самим собою за чашкою кави» Крістен Гелмстеттер

Ваша розмова за чашкою кави: уривок з книги «Розмова із самим собою за чашкою кави» Крістен Гелмстеттер

Короткі афірмації допоможуть вам підвищити самооцінку, віднайти щастя й наблизити життя вашої мрії — і все це за ранковою чашкою кави! Ви навчитеся любити себе та своє тіло, спокійно реагувати на критику й не залежати від обставин.

Але для цього вам доведеться попрацювати, щоб перепрошити мозок, який щомиті будує нові нейронні зв’язки (і зараз також). Адже лише від вас залежить, що він буде підкріплювати: негатив чи позитив. Авторка ділиться власним досвідом та наводить покрокову інструкцію, як правильно проводити ранкові розмови із собою. Тож заварюйте каву й налаштовуйтеся на позитивну хвилю, щоб прожити своє життя не так, як треба, а так, як хочеться.

Просто зараз ви перебуваєте у своїй необмеженій владі, і неважливо, де фізично ви перебуваєте або які життєві обставини у вас склалися. Відчуйте, як просто зараз перегортаються сторінки вашого життя. Настав ваш час. У  вас є  потенціал і сила змінити власні уявлення про себе. У вас є право завжди обирати найкраще. Усе залежить від вашої думки про себе й про світ. Перепрограмуйте свій мозок на краще — і ви зберете багатий урожай. Настав ваш час.

Уривок з книги «Розмова із самим собою за чашкою кави» Крістен Гелмстеттер від видавництва Vivat

Правила внутрішнього діалогу за чашкою кави 

ПРАВИЛО № 1. ПИШІТЬ ВІД ПЕРШОЇ ОСОБИ 

Завжди пишіть, промовляйте й обдумуйте свій діалог із собою в першій особі. 
Приміром: Я почуваюся щедрою та успішною й радісно ділюсь з іншими. 

Перша особа необхідна для того, щоб зробити вас одразу джерелом і приймачем програм, які перепрошиють ваш розум. Це найпростіший спосіб помістити їх безпосередньо в мозок і якомога швидше відчути ефект. Ви розповідаєте свою історію своїми словами і своїм голосом. «Я» — це і є ваша особистість у розмові із собою. 

ПРАВИЛО № 2. ПИШІТЬ У ТЕПЕРІШНЬОМУ ЧАСІ

Інший секрет створення потужної розмови із собою полягає в тому, щоб писати в теперішньому часі. Таким чином створюється враження, що це вже сталося з вами, а не тільки стається зараз. А також не завтра, не наступного місяця чи наступного року. Робіть так, навіть якщо те, про що ви говорите, ще не сталося. Пам’ятайте, що ви робите це, щоб запрограмувати свій розум. Вам треба, щоб мозок почав сприймати ваші бажання як реальність. Не треба давати розумові приводів відкладати їх на потім. 

Тож пишіть і промовляйте вашу розмову із собою так, наче між озвученням і здійсненням немає часового розриву. Як немає його між вами і вашими досягненнями та благополуччям. 

У своєму внутрішньому діалозі ви писатимете про свої досягнення, про способи здійснення бажань та про свої відчуття з їхнього приводу. Це ваша нова правда, і завдяки позитивній вербалізації ви привертатимете до себе втілення своїх бажань. 


Тримайте чарівну паличку напоготові 

Чудовий спосіб накидати ідей для сценарію власної розмови із собою — це думати про своє теперішнє життя порівняно з тим, яке б ви хотіли мати. Якби можна було махнути чарівною паличкою та змінити себе або своє життя, що  б ви побажали? 

Хочете кращу роботу? Хотіли  б знайти кохання? Бажаєте бути більш впевненими? Хочете зцілитися від хвороби або травми? Скинути зайву вагу і знайти мотивацію для тренувань? Хочете, щоб вам подобалося фізичне навантаження? Бажаєте набути корисної звички, наприклад практикувати медитацію? Хочете позбавитися поганої звички — приміром, їсти солодке? Хотіли б бути цікавішими? Здоровішими? Щасливішими? Креативнішими? 

Подумайте про те, чого хочете, якими хочете стати, як хочете жити й почуватися. 

Поставте собі такі запитання: 

➢ Що насичує мене енергією? 
➢ Як мені привабити у своє життя більше потрібних мені речей? 
➢ Які три речі / троє людей дають мені чисту радість? 
➢ Що я люблю робити у вільний час? 
➢ Де мені подобається відпочивати? 
➢ Чого в моєму житті має бути більше? 
➢ Чого в моєму житті має бути менше? 
➢ Чого я хочу, але зараз не маю? 
➢ Що я відчуватиму, коли отримаю все, що хочу? 

Записуйте все, що спадає на думку. Потім запишіть ці мрії у формі стверджувальних речень, використовуючи мовні кліше на кшталт «Я люблю…», «Я є…», «Я відчуваю…» тощо.


Щоденний процес розмови із собою за чашкою кави 

Коли напишете свій діалог із собою (або виберете кілька із запропонованих шаблонів), читайте його собі (краще вголос) щоранку за чашкою кави. 

Так, розмова із собою і про себе спочатку може видатися дивною, але не переймайтеся цим. Обіцяю, що невдовзі все стане дуже легким і видаватиметься веселим. Ви скоро звикнете до звуку свого голосу й до розмови до себе й про себе. Насправді ця практика стане такою для вас звичною і нормальною, що ви більше ніколи не дозволятимете собі кривого слова на свою адресу. Ви здивуєтеся, як чужерідно для вас це звучатиме — як наждак по гладенькій поверхні. 

Що більше ви промовлятимете вголос свою розмову, то простіше вам буде це робити. Такий процес стане природним і  цікавим, і  ви з  нетерпінням чекатимете відповідної миті. Вам це стане потрібно так само, як кава. Позаяк розмова із собою насичує ваш розум надзвичайно поживними для психіки елементами, ви навіть можете відчувати лоскіт, іскріння в собі, бо так вам буде від цього добре. Якщо на вас раптом тисне сумнів чи ви відчуваєте ніяковість, просто зафіксуйте цю думку і  скажіть: «Дякую, думко, що завітала до мене». І ведіть своє, адже саме так ви все переможете! 


Вам це все видається безглуздим? 

Скажу вам правду: коли я вперше це робила, то почувалася такою дурепою… Проте тривало це не більше ніж хвилину. А потім подумала про всіх страшенно успішних людей, які дудять в ту саму дудку й  марширують під той самий барабан. Внутрішній діалог — геть не нова техніка, легіони людей застосовують його, щоб завдати іншим гарту, заробити купу грошей, вилікувати хвороби, досягнути неймовірної фізичної форми й жити неймовірним життям. 

Я теж хотіла собі такого. Усвідомлюючи, що це один зі способів, за яким можна змінити життя й піднести його до нових висот, я була цілком готова в нього поринути. Я викинула мої метафізичні дурнуваті окуляри і вдягнула плащ супергероя. Я у грі! 

Цікаво було спостерігати за тим, як із часом трансформувалися мої сценарії розмови із собою. Спочатку вони були дуже схожі на той, що ви прочитали вище. А тепер я так сильно їх прокачала, що коли читаю, то ніби злітаю! Я  справді занурююсь у процес!

Сообщение Ваша розмова за чашкою кави: уривок з книги «Розмова із самим собою за чашкою кави» Крістен Гелмстеттер появились сначала на Anywell.


Read the original article