БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Face-терапія: розвінчуємо міфи про масаж обличчя разом із косметологом

Face-терапія: розвінчуємо міфи про масаж обличчя разом із косметологом

Навколо масажу обличчя точиться багато розмов: одні кажуть, що це марна трата грошей, інші взагалі переконують, що він розтягне вашу шкіру. Тож разом із косметологом Anywell Ярославою Гуменюк розберемо найпопулярніші міфи про масаж обличчя. 

Ярослава Гуменюк, косметолог

Масаж потрібен лише тим, хто схильний до набряків, або при віковій шкірі.         

Це міф.

Масаж обличчя дійсно потрібен тим, у кого є набряки, і при віковій шкірі, але, враховуючи його позитивні результати, ця процедура підійде всім, хто хоче покращити тон шкіри, покращити тургор та навіть відтягнути час появи перших зморшок. Адже для вікової шкіри, коли вже сформувались шкірні заломи, масаж обличчя може бути малоефективним в боротьбі саме зі зморшками, однак він чудово працюватиме на ефективність для покращення контурів обличчя та тону шкіри. 


Якісний масаж має бути болісним.  

Це міф.

Ефективний масаж обличчя не повинен бути болісним. У поодиноких випадках можуть виникати болісні відчуття в ділянках гіпертонусу м‘язів, але після їхнього розслаблення такі відчуття зникають. Після якісного масажу обличчя залишається легкість, плечі розправляються, а настрій покращується.


Масаж має лише розслаблювальний ефект і не дає ніяких візуальних результатів.

Частково міф.

Безумовно, масаж надає розслаблювальний ефект, але це не єдиний позитивний ефект. Масаж обличчя допомагає розслабити м’язи, завдяки чому можна розгладити зморшки; активізує кровопостачання, що покращує живлення шкіри, сприяючи свіжості шкіри та покращенню тону; сприяє запуску регенераторних процесів, виробленню еластину та колагену; зменшує набряки, що дозволяє отримати чіткі контури вилиць та підборіддя. 


Масаж розтягує шкіру обличчя.

Це міф.

Шкіра надзвичайно еластична, і щоб її розтягнути, необхідно докласти великих зусиль. Вона і справді може розтягнутись, але лише через збільшення м‘язового та жирового об‘єму (той випадок, коли після схуднення шкіра дещо звисає), але і в такому випадку можливе відновлення еластичності.Масаж вирішить усі проблеми обвислої шкіри і тої, що втратила пружність.  

Частково міф.

На жаль, проблема шкіри, яка втратила пружність, полягає в зменшенні колагенових та еластинових волокон, що відбувається з віком. Масаж і справді може покращити їх вироблення, але повне заповнення дефіциту за допомогою тільки масажу обличчя неможливе.   


Масаж може замінити ботокс та ліфтингові процедури.

Це міф.

Масаж обличчя не є цілковитою заміною ботоксу, адже ботокс повністю виключає м‘язи з руху, а масаж їх лише розслаблює, що не виключає появу зморшок під час міміки. Але масаж обличчя може допомогти зменшити глибину зморшок, тому перед ботулінотерапією буде доречно пройти курс масажу. 

Також масаж обличчя не є заміною ліфтинговим процедурам, адже їхній механізм дії зазвичай полягає в запуску фібробластів внаслідок мінімального пошкодження тканин, що дає швидкий і виразний результат. Масаж обличчя працює внаслідок покращення живлення тканин, що не забезпечує швидкий ліфтинг та заповнення дефіциту волокон шкіри.


Курс і тип масажу відрізняються залежно від віку.

Це міф.

Курс і тип масажу не залежать від віку, адже існує п’ять типів старіння шкіри: стомлений, дрібнозморшкуватий, м’язовий, деформаційний, комбінований. Таким чином, курс і тип масажу встановлюється індивідуально за показаннями та залежно від типу старіння.


Домашній масаж такий же ефективний, як і від професіонала.

Частково міф.

Якщо домашній масаж обличчя виконується правильно, то він неодмінно приноситиме результат, однак цей результат буде менш ефективним, ніж від професійного масажу обличчя. Навіть якщо знати масажні лінії та схему, за якою виконується масаж, самотужки важко пропрацювати самому собі всі ділянки обличчя.


Отримати консультацію та записатися на процедуру можна за телефоном 068 434 41 04 та онлайн на Anywellhub

Сообщение Face-терапія: розвінчуємо міфи про масаж обличчя разом із косметологом появились сначала на Anywell.


Read the original article