БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Як менструальний цикл впливає на сексуальне бажання

Як менструальний цикл впливає на сексуальне бажання

Іноді секс — це все, про що ви можете думати, а іноді вам просто не хочеться — і це нормально. Велику роль у цьому відіграє зміна гормонального фону протягом менструального циклу. Стадія циклу, на якій перебуває жінка, може впливати на те, що її збуджує, наскільки легко вона досягає оргазму і навіть на пози, яким вона віддає перевагу.

У всіх це відбувається по-різному, тому найкращий спосіб зібрати інформацію — завести протокол відстеження. І це послідовне спостереження може дати вам дуже багато інформації про ваше тіло і про те, що для вас є нормальним. А ще це може допомогти вам займатися неймовірним сексом, тож це варте вашого часу.

Ось деякі загальні закономірності, які ви можете виявити, відстежуючи своє бажання протягом чотирьох фаз менструального циклу, починаючи з менструації.


Менструація 

Багатьох цікавить: «Чому мій сексуальний потяг посилюється безпосередньо перед або під час місячних?» Падіння рівня прогестерону в цей час відіграє важливу роль: він дозволяє естрогену і тестостерону стимулювати тканини вульви й піхви, що підвищує збудження. А психологічне полегшення від усвідомлення того, що ваші шанси завагітніти дуже низькі, додатково підвищує інтерес до сексу (це у випадку, якщо ви не хочете завагітніти).

Але під час менструації шийка матки знаходиться найнижче, тому, якщо ви займаєтеся сексом з проникненням, вам потрібно бути дуже обережними, щоб не зачепити її.


Пізня фолікулярна фаза

Під час пізньої фолікулярної фази, тобто після закінчення менструації, рівень естрогену підвищується, тому ваш організм буде легше виробляти природну змазку (але додатковий лубрикант ніколи не завадить). Тканини вульви та піхви в цей період стають більш набряклими, що може посилити ваше задоволення під час сексу. Але з підвищенням рівня естрогену підвищується рівень серотоніну, що може трохи ускладнити досягнення оргазму для деяких жінок. Це не означає, що у вас не буде оргазму взагалі, але вам може знадобитися більше прелюдії й кліторальної стимуляції. 


Овуляція

Перед овуляцією у вашому організмі виділяється велика кількість естрогену, що спричиняє секрецію лютеїнізуючого гормону. Зазвичай це починається приблизно за три дні до виходу зрілої яйцеклітини, яка готова до запліднення, й відкриває так зване сексуальне вікно — ваш найбільш фертильний час. Протягом цієї п’яти-шестиденної фази з підвищеним рівнем статевих гормонів ви, швидше за все, активніше думатимете про секс. Виділення природної змазки й сексуальне збудження, як правило, на піку, тому це найлегший час для отримання оргазму.

У період овуляції ваша шийка матки знаходиться найвище, тому вона менш схильна до зіткнення з проникненням, що робить цей час чудовим для того, щоб спробувати нові позиції та секс-іграшки. Також у цей час зазвичай соски стають більш чутливими. Для когось це приємна чутливість, а для когось вони занадто ніжні, щоб до них торкатися, враховуйте це теж.


Лютеїнова фаза

Саме під час лютеїнової фази, тобто після овуляції та перед менструацією, вам варто використовувати лубрикант. Адже зі збільшенням рівня прогестерону досягти природного виділення змазки може бути складніше. І саме у цей період ви можете відчувати різкі перепади в бажанні до свого партнера: одного дня він вам дуже подобається, а наступного — вже не так сильно. Досягти оргазму в цей час також може бути складніше (знову ж таки через високий рівень прогестерону), тому задовольнити себе самостійно може бути приємною альтернативою.

Сообщение Як менструальний цикл впливає на сексуальне бажання появились сначала на Anywell.


Read the original article