БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Які компоненти можна поєднувати у догляді за собою, а які не варто

Які компоненти можна поєднувати у догляді за собою, а які не варто

У сучасному світі більшість дівчат надають перевагу комплексному домашньому догляду, хтось використовує корейську 10-крокову систему, а хтось має усього кілька засобів. Так чи інакше, кожному, хто турбується про свою шкіру поза кабінетом косметолога, варто знати, які компоненти можна поєднувати в догляді за собою, щоб отримати максимальний результат, а які не варто комбінувати, щоб не спричинити негативних наслідків для шкіри.

SPF + Вітамін C

Вітамін С допомагає боротися з вільними радикалами, які утворюються через вплив сонячного випромінювання та навколишніх чинників. Однак залежно від форми та концентрації він може викликати подразнення та збільшувати чутливість шкіри, тому варто використовувати вітамін С разом із сонцезахисним кремом з високим фактором захисту (SPF 50+). 

Ніацинамід + Саліцилова кислота

Поєднання цих засобів — ідеальна формула для жирної і проблемної шкіри. Ці засоби у комбінації знижують виділення шкірного себума, запобігають висипанням і зменшують запалення. 

Ретинол + SPF

Основна функція ретинолу — оновлення шкіри, що водночас сприяє її чутливості до сонячного світла. Тому аби захистити свою шкіру від негативного впливу сонця, варто використовувати ретинол разом із сонцезахисним кремом з високим фактором захисту (SPF 50+). Якщо цього не робити, то ризикуєте отримати пігментацію на шкірі.

Ретинол + Ніацинамід (вітамін В3)

Ще одна дієва комбінація, якщо у вашому догляді є ретинол. Дослідження показали, що ніацинамід стимулює синтез колагену і керамідів, які забезпечують цілісність шкірного бар’єра. Як результат — ретинол стимулює оновлення клітин, а ніацинамід знижує побічні ефекти ретинолу (сухість, почервоніння та подразнення).

Ніацинамід + Гіалуронова кислота

Ці два інгредієнти у своїй основі мають воду, тому чудово працюють у парі. Ніацинамід підвищує рівень керамідів і жирних кислот в роговому шарі, а гіалуронова кислота регулює воду, яка надходить в клітини. Також ніацинамід покращує вироблення колагену, а гіалуронова кислота покращує еластичність, тож це поєднання ефективне для боротьби із заломами та зморшками.


Інгредієнти, які не варто комбінувати:

Вітамін С + кислоти 

Ці інгредієнти мають високу подразнювальну дію, і якщо їх використовувати у парі, то це може призвести до запалення і значного збільшення чутливості шкіри. Тому не можна використовувати Вітамін С + кислоти, виняток — застосовувати їх у різний час доби.

Вітамін С + Ретинол

Ця пара не принесе вам ніякого ефекту, оскільки засоби працюють в різних середовищах pH шкіри. Ретинол має відлущувальну і трохи окислювальною дію, що повністю нейтралізує вітамін С, який, навпаки, бореться з вільними радикалами. Тому якщо хочете мати їх у своїй бʼюті-рутині — розведіть їх за часом: вранці — вітамін С, увечері — ретинол.

Ніацинамід + Вітамін С

Ніацинамід — доволі простий інгредієнт, який можна поєднувати майже з будь-чим, однак у комбінації з вітаміном С він може викликати подразнення та пошкодження шкіри.

Сообщение Які компоненти можна поєднувати у догляді за собою, а які не варто появились сначала на Anywell.


Read the original article