БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
6 важливих порад, як доглядати за тату цього літа

6 важливих порад, як доглядати за тату цього літа

Якщо ви маєте тату, то, ймовірно, ставили собі питання, як зберегти його яскравим і доглянутим протягом років? Тату-майстри можуть зробити дуже багато. Вони докладають усіх зусиль, щоб забезпечити безпеку і візуальну естетику вашому тату, але як тільки ви виходите за двері студії, все у ваших руках. І хоча вицвітання з часом є природним і очікуваним, передчасна тьмяність яскравого тату через недбале ставлення до нього в теплі місяці, особливо влітку, цілком реальне.

Навіть якщо ваше тату знаходиться на непомітній ділянці чи прикрите одягом, воно все одно піддається ризику вицвітання, розтікання контурів і утворення шрамів під дією підступних ультрафіолетових променів.

На щастя, є кілька простих способів догляду за тату, які можуть стати частиною вашої щоденної процедури. Навіть якщо у вас чутлива шкіра — не хвилюйтеся, всі необхідні поради ви знайдете прямо тут.


Ретельно плануйте час нанесення тату

Якщо ви перебуваєте у відпустці й маєте спокусу відсвяткувати її новим тату, заплануйте його на другу половину подорожі. Так у вас буде менше шансів забути про належний догляд за тату або пропустити якісь розваги, які ви хотіли б спробувати. Також краще планувати візит до тату-майстра на холодний період року, оскільки сонце шкідливо впливає на свіжі тату. 

Сонцезахисний крем

Після того як тату заживе (зазвичай через 10–14 днів після того, як ви його зробили), щільним шаром наносьте санскрін з фактором захисту не менше 30 на все тату щоразу, коли ви виходите на вулицю влітку, особливо якщо ви будете проводити багато часу під прямими сонячними променями, наприклад, на пляжі. І памʼятайте про поновлення захисту протягом дня, тож носити сонцезахисний стік чи крем із собою — гарна ідея. 


Тримайте подалі від прямих сонячних променів

Зробіть усе можливе, щоб ваше нове тату не потрапляло під прямі сонячні промені протягом місяця після нанесення, а особливо протягом перших 14 днів. Сонячні промені можуть обпекти ніжну шкіру і спричинити вицвітання чорнил.


Остерігайтеся води

Намагайтеся триматися подалі від басейнів, гарячих ванн, солоної води тощо протягом 14-денного періоду загоєння. Все це може зашкодити процесу загоєння і потенційно — роботі, за яку ви щойно заплатили. Приймайте легкий душ, намагаючись, щоб вода не потрапляла безпосередньо на тату, і, звичайно ж, не скрабуйте цю ділянку.


Уникайте діяльності, що викликає потовиділення, під час процесу загоєння

Після нанесення тату вам потрібно звести потовиділення до мінімуму. Звичайно, ви не можете повністю зупинити процес потовиділення, але поки ваше тату заживає, уникайте активностей, які особливо сприяють потовиділенню, наприклад,  високоінтенсивних тренувань.


Зволожуйте тату після того, як воно заживе

Регулярне зволоження допомагає вашій шкірі загалом і також може зберегти чорнила надзвичайно свіжими та яскравими. Тож зволожуйте не лише обличчя, а й тіло, особливо приділяйте увагу місцям із тату.


Пам’ятайте

Татуювання — це відповідально, тому важливо переконатися, що ви зібрали усю інформацію про салон, студію чи майстра, де збираєтеся робити тату, і переконалися, що там роблять якісну роботу і турбуються про безпеку своїх клієнтів. 

І завжди слухайте свого майстра, якщо він або вона дає якісь особливі вказівки щодо загоєння, переконайтеся, що ви повністю їх дотримуєтеся.

Сообщение 6 важливих порад, як доглядати за тату цього літа появились сначала на Anywell.


Read the original article