БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Як провести день у спа, щоб відпочити тілом і душею

Як провести день у спа, щоб відпочити тілом і душею

Іноді так потрібно побути зі своїми думками наодинці та по-справжньому відпочити тілом і душею. Зазвичай у цьому допомагають наші місця сили: хтось відновлюється на природі, прогулюючись у тіні дерев; хтось відвідує улюблену театральну виставу; а для когось відпочинок — це турбота про себе. І де, як не у спа, можна потурбуватися про тіло й заспокоїти думки?

І зловити момент із собою найкраще допоможе SPA Bristol Hotel Odesa.


Тому особисто від себе хочемо розповісти про один із бестселерів «Брістоль SPA» — ритуал «Острови Тихого океану».

Чому саме про цей ритуал? Бо він підходить для усіх типів шкіри, включаючи чутливу, і занурює розум у розслаблювальний чуттєвий водний світ.


«Острови Тихого океану» — це розслаблювальний багатоетапний SPA-ритуал, завдяки якому ви поринаєте в атмосферу релаксу, подібну до тієї, яка панує на березі океану. Тож 2,5 години ви виринаєте з реальності та поринаєте в атмосферу своєрідної подорожі тихоокеанськими пляжами. 


Перше, що на вас очікує, — зупинка на острові Лагуна

Тут на вас чекає кришталево-чиста мінеральна блакитна ванна та гідромасаж, багатий на морські мінерали та цілющі мікроелементи. 


Далі — зупинка на острові Бора-Бора

Це етап легкого скрабування морськими мінералами. Білий ніжний і легкий пісок, кокосова шкаралупа і морська сіль з гладким абразивом — своєрідний мокрий пісок, ніби з острова Бора-Бора, ніжно очистить вашу шкіру і подарує їй оксамитову матовість. 


І остання зупинка — острів Таїті

Ніжний проникливий масаж Ломі-Ломі — повільні, заспокійливі рухи в поєднанні з теплими мішечками, наповненими дрібнозернистим піском і сіллю, — справжня насолода для вашого тіла.  


Усі засоби, які використовуються під час ритуалу, — від бренду Thalgo, який вже понад 50 років є світовим лідером у сфері засобів, в основі яких активні компоненти морського походження. Бренд використовує багатства моря, щоб кожен міг скористатися їх потужними цілющими та відновлювальними властивостями. 


Також у SPA Bristol ви можете знайти корнер від Anywell Shop, де зібрані найпопулярніші засоби від команди Anywell.


Зробіть перерву від стресової повсякденності в самому серці Одеси і забронюйте подорож океанським узбережжям за телефоном +38 050 395 92 55 або на сайті SPA Bristol.

Сообщение Як провести день у спа, щоб відпочити тілом і душею появились сначала на Anywell.


Read the original article