БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН

Подкасти про здоровʼя: що і де слухати про доказову медицину

Подкасти стають все більш популярним форматом контенту, і на це є кілька вагомих причин. Подкасти можна слухати у будь-який час і в будь-якому місці, що дає змогу споживати цікавий контент під час прогулянок, у дорозі, під час тренування або в інший зручний момент. Слухання подкастів дає змогу отримати глибше розуміння певної теми. Ведучі подкастів часто запрошують експертів і фахівців, які надають детальні інсайти та розкривають складні аспекти обговорюваної теми. Це може допомогти слухачам розвивати свої знання, навички та розширювати свої горизонти. А ще аргументом на користь подкастів є різноманітність, оскільки існує безліч подкастів на різні теми, що задовольняють інтереси широкого кола. Вибір тем може варіюватися від новин та наукових досліджень до розважальних шоу, культурних обговорень, освітніх матеріалів та багато іншого.


«Здоровий подкаст» — проєкт про доказову медицину та здоров’я. Ведучі: сімейна лікарка, співзасновниця спільноти лікарів-блогерів «Свій.Док» Віолетта Лійка та лікар, автор медичного блогу Med Goblin Андрій Сем’янків. У першому сезоні подкасту йдеться про органи та системи організму: як працюють імунітет і вакцини; як впливають на тіло здорове харчування та фізичні навантаження; як і чому виникають висипання та хронічний біль; як зберегти здоров’я серця.
Доступний на Apple Podcasts, Spotify і Soundcloud.


«Хтознаяк» — проєкт від Urban Space Radio. Дипломована психотерапевтка Анна Шийчук говорить про емоційний інтелект, вигорання. Також у випуски часто запрошують  гостей, які діляться своїм досвідом, наприклад дослідницю сну Ольгу Маслову чи ейчарів великих айті-компаній, які говорять про хоум-офіс або демонстративний перфекціонізм перед колегами.
Доступний на Apple Podcasts, Spotify.


«Температура — нормальна» — подкаст від УП про наше здоров’я та про те, як не хворіти. А якщо хворіти, то правильно і без зайвої шкоди для організму.
Доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify та на інших платформах.


«Антибіотики за правилами» — подкаст від Radio NV про те, чому лікувати бактеріальні інфекції стає все складніше та як не втратити дієвість антибіотиків у цій боротьбі.
Доступний на Spotify і Radio NV. 


«Три хвилини здоровʼя» — новий подкаст про здоров’я, який ви захочете слухати, тому що він виходить щодня і триває лише три хвилини! Лише за три хвилини щодня ви дізнаватиметеся одну важливу річ про своє здоров’я!
Доступний на Apple Podcasts, Spotify і Radio NV. 


І останній аргумент «за» подкасти: згідно з дослідженням Edison Research, понад 50% аудиторії подкастів відзначають, що слухання подкастів допомагає їм бути більш освіченими та інформованими щодо різних важливих для життя тем. 

Сообщение Подкасти про здоровʼя: що і де слухати про доказову медицину появились сначала на Anywell.


Read the original article