БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ВІД 1500 ГРН
Прованс у «Кловському саду»: благодійні фотодні

Прованс у «Кловському саду»: благодійні фотодні

1–10 липня відбудуться благодійні лавандові фотодні «Прованс у “Кловському саду”», кошти від яких будуть направлені до фонду dobro.ua на рятування дитячих сердець.
Кловський узвіз, 11


30 липня відбулося відкриття фотоднів у «Кловському саду». Вони проходять вже вдруге, і схоже, що сформувалась нова добра традиція: під час цвітіння певних квітів організувати фотодні з благодійною метою на Кловському узвозі, у оазі краси в серці міста, що створила Ніна Лісаченко (засновниця проєкту «Кловський сад»). Цього разу тематика — Прованс та лаванда, а збір команда робить на рятування дитячих сердець спільно із Сабіною Муіною та фондом Dobro.ua. Організаторка та комунікаційниця події — Міла Потапова, вдруге з командою «Кловського» організує  красиву подію з благодійною метою. 

Сабіна Мусіна
Міла Потапова

Команда «Кловського саду» привезла 120 кілограмів лаванди для створення масштабної красивої фотозони, щоб кожен відвідувач міг зануритися в подорож ароматними стежками Провансу та отримати унікальний красивий досвід.

Лаванду від SAS LAVENDER привезли з Полтавської області. Олена та Ольга (засновниці проєкту SAS) вирощують лаванду на власному полі та виробляють з неї 100 % органічну, дуже ароматну, натуральну та екологічну продукцію.

До події також доєднався L’Occitane.ua — бренд французької натуральної косметики для тіла та обличчя. Під час відкриття заходу команда бренду подарувала всім запрошеним гостям масаж рук з використанням засобів бренду, фаворитом серед яких, зокрема, стала лінійка “Lavender & Cannabis”.


Лавандовими спеціалітетами пригощала команда ресторану Etre Sofie


Фотодні тривають до 10 липня, тож запрошуємо у подорож!

Сообщение Прованс у «Кловському саду»: благодійні фотодні появились сначала на Anywell.


Read the original article